ساعت: 19:09

تاریخ: 5 تیر 1403

🇮🇷 سال جهش تولید با مشارکت مردم

لوگو شهرداری نهبندان

.

🔹به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری نهبندان ، پیام تبریک دکتر بختیاری به مناسبت آغاز هفته دولت به این شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

هفته اول شهريور ماه،یادآور کوچ دو پرستوی سبک بال رفته تا افق عرش، شهيدان والا مقام”رجايي”و” باهنر” مزين و به نام هفته دولت نامگذاري شده است.

بدون تردید خدمت به مردم در هر لباس و هر شغلی از بزرگ‌ترین توفیقاتی است که خداوند متعال در اختیار بندگان خود قرار داده و برای آن اجری عظیم در نظر گرفته است.

همچنین چهارم شهریورماه که به عنوان روز کارمند در تقویم رسمی کشور شناخته شده بهانه‌ای است تا ضمن قدردانی و تشکر از زحمات شبانه‌‌روزی و بی‌‌دریغ کارمندان، یاد و خاطره شهدای عزیز کارمند در روزهای پرافتخار و حماسه‌‌ساز انقلاب اسلامی و دوران درخشان دفاع مقدس را گرامی و یادشان را زنده نگه داریم.

🔸اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای معظم دولت و کارمند به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، روز کارمند را به همکاران خدوم و تلاشگر خود در شهرداری نهبندان که با تلاشی جهادی و خستگی‌ناپذیر این نهاد خدمتگزار را در راستای نیل به اهداف خود که همانا خدمت خالصانه به شهروندان است تبریک می‌گویم و توفیق همگان را در ایجاد نقشی ماندگار بر لوح یادمان خدمتگزاری به مردم شریف این دیار از یکتای بی‌همتا خواهانم.

وی در پایان افزود : الگوبرداری از راه این شهیدان بی بدلیل از اهداف کاری و اخلاقی شهرداری ما خواهد بود و از درگاه ایزد منان سرافرازی میهن اسلامی را مسئلت نمود .

تازه ترین اخبار