ساعت: 04:39

تاریخ: 13 بهمن 1401

🇮🇷 سال تولید، پشتبانی ها، مانع زدایی ها

لوگو شهرداری نهبندان

.

تجلیل از مقام آوران مسابقات کشوری در نهبندان

از مقام آوران مسابقات تک پرس و ددلیفت کشوری انتخابی مسابقات جهانی که از نهبندان اعزام شده بودند با حضور تعدادی از مسئولین شهر تجلیل شد‌.

🔹در این جلسه فرماندار نهبندان  با بیان این که ورزشکاران الگوی های جامعه هستند ،گفت : منابع شهرستان برای حمایت از ورزشکاران کم است اما باید همین مقدار را نیز مدیریت کرد تا به درستی استفاده گردد.

🔹ایروانی گفت : تا کنون یک برنامه مدون برای جامعه ورزشی در شهرستان نبوده ایم اما اکنون یک برنامه مدون در تراز ملی برای ورزشکاران تدوین خواهیم کرد و متولی آن هم اداره ورزش و جوانان خواهد بود و از سویی هم باید با برنامه ریزی درست جوانان را به سمت ورزش قهرمانی سوق داد.

🔹شهردار نهبندان در این جلسه گفت : ورزش پاورلیفتینگ یک ورزش هزینه بر است و برای پیشرفت جوانان ورزشکار نهبندانی نیاز به حامی و اسپانسر ورزشی داریم و از آن جا که شهرداری نمی تواند در این موضوع ورود کند می طلبد تا شرکت های صنعتی ، معدنی و مجموعه های تجاری از این ورزشکاران حمایت کند .

🔹بختیاری گفت : ورزشکاران این رشته با کمترین امکانات در نهبندان کار می کنند و در صورتی که امکانات فراهم بوده و مشکلات مالی رفع شود می توانند بهتر از این بدرخشند و حتی در مسابقات المپیک مقام کسب کنند.

🔹رئیس ورزش و جوانان نهبندان هم در این جلسه گفت : کل اعتباری که برای هیئت های ورزشی نهبندان اختصاص یافته 50 میلیون تومان است که از این رقم 6 میلیون تومان به هیئت پاورلیفتینگ شهرستان اختصاص یافت و از سوی دیگر نیز 50 میلیون تومان از طریق نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از اعتبارات وزارت خانه به این امر اختصاص یافته است.

تازه ترین اخبار