جهت تجلیل از خدمات کارکنان  و بازنشستگان شهرداری از بدو تاسیس تا کنون مراسمی با حضور کلیه پرسنل و خانواده محترمشان ،اعضای شورای اسلامی شهر،معاونت سیاسی واجتماعی فرمانداری،فرماندهی انتظامی شهرستان وتعدادی از مسئولین در تاریخ96/11/24 در سالن ورزشی تختی نهبندان برگزار شد.

این مراسم با حضور پرشور خانواده بزرگ شهرداری  و در فضایی صمیمی برگزار گردید

شهردار نهبندان احترام به پیشکسوتان و بازنشستگان و استفاده از تجربیات گرانبهای انان را واجب دانست و هدف از برپایی این جشن را تقدیر و تشکر اززحمات چندین ساله پرسنل خدوم شهرداری که به افتخار بازنشستگی نایل امده اند                                                                        اما متاسفانه از بدو تاسیس شهرداری تاکنون هیچ برنامه ای برای قدردانی از زحمات انان انجام نشده است  ذکر کرد و گفت : پیشکسوتان سرمایه های گرانقدر شهرداری هستند و این جشن به پاس جبران گوشه ای از زحمات این عزیزان برگزار گردید.

این مراسم  با تلاوت ایاتی از کلام اله مجید راس ساعت 6:30 در سالن تختی برگزار و پس از نواخته شدن سرود ملی ُکلیپی از تلاش پرسنل شهرداری ازسال 1342 تاکنون پخش شد.در ادامه مراسم ریاست محترم شورا،حجه الاسلام حسینی  ریاست سازمان تبلیغات اسلامی و معاونت فرماندار نیز طی سخنانی از تلاشهای پرسنل و بازنشستگان قدردانی نمودند.

این مراسم با اجرای چندین برنامه شاد شامل:اجرای موسیقی سنتی،مسابقه ،تقلید صدا،شعبده بازی و... تا ساعت 10 شب ادامه داشت و در پایان به 53 بازنشسته محترم لوح تقدیر و هدیه اهدا گردید.