?> شهرداری نهبندان - آرشیو اخبار

 شهرداری نهبندان  

 

 

امروز صبح مدیر کل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری به همراه جمعی از کارشناسان این دفتر از مجموعه اداری و خدماتی، کارگاه‌ها و تاسیسات فنی، عمرانی و فضای سبز شهرداری بازدید و این مجموعه ها را ارزیابی نمودند .

در پایان نیز دیدار و نشست صمیمانه مدیر کل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری با اعضای محترم شورای اسلامی شهر نهبندان صورت گرفت . 

فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و دلاور مردی های

تمامی شهیدان گرانقدر، رزمندگان، جانبازان و ایثارگران سرافراز

در جنگ تحمیلی و دفاع از میهن اسلامی را گرامی می داریم.شهرداري نهبندان درنظردارد به استناد مصوبه شماره99/79 مورخ 99/3/11 ومصوبه شماره 99/157 مورخ 99/5/1 شوراي اسلامي شهرنهبندان ، ماشين آلات و كولرهاي گازي مازاد خود را به شرح ذيل ازطريق مزايده (حراج حضوري ) به فروش برساند . متقاضیان درصورت تمایل به خرید و جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند از تاریخ نشر آگهی

( 99/6/12 لغایت 99/6/31 )

همه روزه به جزایام تعطیل ازساعت8صبح الی12ظهربا مراجعه به نشانی نهبندان–ميدان بسيج جنب ايستگاه آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري-واحدنقليه وماشين آلات فرم شرایط شرکت درمزایده را درهمان محل دریافت،ازماشین آلات فوق الذکربازديد نموده ونسبت به واریزمبلغ 5% تضمین شرکت در مزایده به صورت نقدی اقدام و در مزایده حضوری شرکت نمایند.

جلسه افتتاح ۴ پروژه شهرداری نهبندان در هفته دولت با اعتبار 2/250/000/000 میلیون تومان 
 در اولین روز هفته دولت با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، فرماندار، امام‌ جمعه محترم و اعضای شورای اداری شهرستان چهار پروژه شهرداری رسما افتتاح و به بهره برداری رسید. 
مهندس یونسی شهردار نهبندان در این مراسم ضمن تبریک هفته دولت گزارشی از اقدامات و برنامه های پیش روی شهرداری ارائه و مشخصات پروژه‌ها ی شهرداری را به شرح ذیل اعلام نمودند :

#راه اندازی کارگاه تولید موزائیک و قطعات پلیمری با اعتبار ٣۵٠ میلیون تومان 

# آسفالت بلوار غدیر، خیابان دانشگاه ٩ و کشاورز ١٨ با هزینه ٩٠٠ میلیون تومان 

#تجهیز کارگاه جوشکاری و تعمیرات و کاشت ١٠٠٠ اصله درخت زیتون با اعتباری بالغ بر ٢٠٠ میلیون تومان 

# اجرای خط انتقال جداسازی آب فضای سبز از آب شرب با اعتبار ٨٠٠ میلیون تومان 

 آموزش اطفای حریق برای کارکنان زندان نهبندان برگزار شد .
 - این کلاس آموزشی به صورت تئوری وعملی توسط مسئول واحد آتش نشانی ارائه شد . و پرسنل و سربازان زندان شهرستان در محوطه بیرونی این اداره با مهارت هاي ايمني و اطفاء حريق، انواع آتش سوزی مواد جامد ، مایعات و گازها ، آموزش های لازم را فرا گرفتند .

  

شهرداری نهبندان

...سرزمین آفتاب...